Задишка і біль у плечі після їжі

Це викликає тривогу, коли ви втрачаєте дихання, але це може бути особливо страшно, якщо це супроводжується болями в плечі. Найбільш поширеною умовою при таких симптомах є серцевий напад, але якщо симптоми розвиваються лише після їди, це може бути ознакою стану травлення. У будь-який час ви відчуваєте побічні ефекти від їжі, уникайте продуктів, які викликають ваші симптоми, і зателефонуйте своєму лікарю.

Захворювання жовчного міхура

Задишки і болі в плечі, які розвиваються після того, як ви їсте, може бути ознакою хвороби жовчного міхура. Ваш жовчний міхур – мішок, який зберігає жовч, щоб допомогти вашому організму перетравлювати продукти з високим вмістом жиру. Жовчний міхур може розвивати родовища холестерину, які можуть утворюватися в кластери, що називаються каменями. Жаровний камінь, який стає введено в протоку жовчного міхура, може призвести до запалення та сильного болю у вашому суглобі, животі та правильному плечі, повідомляє MayoClinic.com. Продукти з високим вмістом жиру, такі як крем, сир і смажена їжа, швидше за все, викликають атаку жовчного міхура.

Алергічна реакція

Ви можете мати алергічну реакцію на будь-яку їжу. Харчова алергія виникає, коли ви їсте їжу, яку ваша імунна система не визначає як безпечну. Імунна система намагається позбутися організму білків у їжі, створюючи антитіла до імуноглобуліну Е. Ці антитіла спричиняють вироблення вашої білих кров’яних тілець гістаміну, хімічного препарату, який захищає від інфекції, але викликає запалення м’яких тканин. Ваші легені виготовлені з м’яких тканин, які можуть стати стиснутими та набрякломи з харчової алергії. Наплита на грудях зазвичай викликає причину болю в спині та плечах. Бажаний біль – це біль, яка походить від однієї області вашого тіла і відчувається в іншому.

Алергія-індукована астма

Після вживання алергічної їжі легені можуть розбухати, обмежуючи здатність дихати. Це може призвести до утруднення дихання, біль у грудях, щільності, кашлю та хрипів. Біль у плечах можливе при цьому стані, знову ж таки через відбиті болі. Біль у грудях зазвичай може викликати відбиті біль у верхній частині спини та плечей. Єдиний спосіб запобігти цим симптомам полягає у виявленні та уникненні всіх продуктів, які викликають алергічну реакцію.

Серцевий напад

Серцевий напад може статися в будь-який час. Харчування не підвищує ризик серцевого нападу, але задишка і біль у плечах є класичними симптомами серцевого нападу. Серцевий напад відбувається тоді, коли кровоносна судина, що йде до вашого серця, забивається, відрізаючи кровопостачання. Це серйозне захворювання, яке може призвести до смерті.