Дозування магнію при нирковій недостатності

Магній використовується для лікування різних станів здоров’я. Люди, що страждають на діабет, можуть втратити надлишки магнію в сечі та потребують додаткових добавок. Алкоголіки також часто мають дефіцит магнію. Безрецептурний магній використовується для лікування запорів та печії. Як правило, нирки екстрагують додатковий магній ефективно. У людей з нирковою недостатністю, з медичною назвою – ниркова недостатність, нирки не можуть виділяти достатньо магнію, а рівні сироватки можуть піднятися надто високо. Люди з нирковою недостатністю не повинні приймати додатковий магній без схвалення лікаря.

Джерела харчування рідко піднімають магній над звичайними межами. Прийом додаткового магнію у вигляді безпрецедентного молока магнезії для лікування печії, травлення або запору, або для використання в якості втрати ваги слабітель може призвести до підвищення рівня магнію навіть у здорових людей. Ліки без рецепта не ризикують, дотримуйтесь інструкцій щодо дозування на пляшці та не перевищуйте вказані кількості, навіть якщо у вас немає порушення функції нирок. Навіть помірковані кількості безрецептурних препаратів для послаблення та печії можуть викликати високий вміст магнію, попереджає інститут Лінус Полінг. Магнійові добавки не слід приймати, якщо це не призначено вашим лікарем.

Нефрони в нирках містять фільтрувальні одиниці, що називаються клубочками. Як повідомляє Керол Маттсон Порт, автор статті “Основи патофізіології: поняття змінених станів здоров’я”, нирки зазвичай фільтрують від 70 до 80 відсотків магнію в крові та виділяють близько 6 відсотків. Більшість магнію поглинається товстим зростанням Петля Генле, частина системи канальців, яка приєднується до клубочків. Коли фільтрують вузли в нирках або будь-якій частині канальців, пошкоджується більше магнію в крові.

Нормальний рівень магнію в крові падає нижче 2,6 мг / дл. Симптоми зазвичай не з’являються, поки рівні не виростуть вище 4,8 мг / дл, повідомляє Порт. Симптомами гіпермагніємії є м’язова слабкість, нудота, блювота, діарея, психічна депресія, низький артеріальний тиск, плутанина, млявість, зменшення дихання, втрата глибоких сухожильних рефлексів та блокади серця. У важких випадках може виникнути зупинка серця. Припиніть прийом магнію, якщо з’являються ознаки токсичності.

У людей похилого віку часто спостерігається зниження функції нирок і частіше розвивається токсичність магнію, приймаючи проносні та антацидні засоби, що містять магній, навіть якщо вони не мають ниркової недостатності. Оскільки ниркова недостатність може не мати явних ознак, поки не відбудеться серйозна втрата функції нирок, літні люди не повинні приймати понад 350 мг магнію в день без медичного дозволу.

Джерела

Побічні ефекти нирок

Симптоми

Міркування