Чи слід їсти горіхи або мигдаль для омега-3?

Омега-3 жири – це тип поліненасичених жирних кислот. Є три типи омега-3 жирних кислот: альфа-лінолевої кислоти (ALA), ейкозапентанової кислоти (EPA) та докозагексанової кислоти (DHA). ALA називається важливим жиром, тому що його неможливо синтезувати організм, і його слід одержувати з раціону. Багаті джерела ALA – це горіхи, насіння та їх масла. Інші омега-3, ЕПА та ДГК зустрічаються у жирних риб і молюсків.

Основи Омега-3

Рекомендації щодо дієтичних рекомендацій передбачають щоденне вживання 1,1 г ALA для жінок та 1,6 г для чоловіків. Омега-3 слід включати в здорову дієту, оскільки це може допомогти зменшити ризик серцево-судинних захворювань.

Волоські горіхи проти Мигдаль

На 1-унцію, що надається, волоські горіхи містять близько 13 г поліненасичених жирних кислот, а 2,5 г омега-3. Мигдаль вміщує всього 3,5 г поліненасичених жирів за 1-унцію, і жодна з них не містить омега-3 жирної кислоти. Тому між волоськими горіхами та мигдалем волоські горіхи – кращий вибір для отримання омега-3. Інші джерела омега-3 включають жирну рибу, лляне сир, чия, насіння гарбуза, соєве масло та соняшникову олію та омега-3-зміцнені яйця.