Цитрат магнію та очищення кишок

Цитрат магнію – це оральний розчин. Лікарі зазвичай направляють пацієнтів на використання цитрату магнію для видалення товстої кишки перед операцією та певними процедурами або для полегшення випадкових запорів. Це гіперсомотичний сольовий пронос, який витягує воду з навколишніх тканин у кишечнику для стимуляції кишкового руху. Цитрат магнію доступний через лічильник у аптеці, тому вам не потрібен рецепт від вашого лікаря для використання цього препарату. Цитрат магнію очищає ваш кишечник без широкої підготовки або складних інструкцій, щоб слідувати.

Виріжте продукти з високим вмістом залишків протягом дня до очищення. Наприклад, свіжі або сушені фрукти, мармелад, овочі та гвоздика.

Переходьте на очищення рідин тільки вранці, коли ви чистите. З того часу, коли ви прокинетеся в той день, коли плануєте очистити кишечник цитрату магнію, пийте лише прозорі рідини. Не їжте ніяких продуктів, щоб ви могли отримати все з твого кишечника цитратом магнію. Приклади прозорих рідин включають воду, каву чи чай без молока, відвару, спортивні напої з електролітами, яблучний або білий виноградний сік або будь-які інші рідини, які ви можете побачити.

Охолоджуйте пляшки магнію цитрату. Магній цитрат неприємний для більшості людей, хто його п’є. Щоб зробити його трохи приємнішим, охороняйте його. Холодний цитрат магнію часто більш стерпний, ніж теплий цитрат магнію.

Візьміть одну пляшку цитрату магнію о 4 годині ранку. Пийте це швидко, і закінчіть. Якщо у вас є проблеми зі смаком, додайте кубики льоду для подальшого охолодження. Чим холодніше, тим легше для більшості людей пити. Після того, як ви випиваєте все це, стежите за повним склянкою води.

Випийте іншу пляшку в 7 годин. Знову ж таки пийте швидко і послідуйте за ним келихом води.

Тримайте питну рідину. Цитрат магнію може викликати зневоднення, тому зберігайте питну рідину протягом усього дня. Вам потрібно достатньо випити, щоб замінити те, що ви втрачаєте через рухи кишечника, а також те, що ви будете регулярно споживати через день. Електроліти в спортивних напоях можуть допомогти замінити втрачені поживні речовини внаслідок діареї, тому слід вживати принаймні кілька таких видів напоїв протягом дня.