Положення рук і пальців під час медитації

Медитація – як правило, виконується під час сидіння – це практика, яка використовується для поглиблення розуміння розуму. Під час медитації ти можеш поглиблювати свою практику і розблокувати заблоковану енергію. Відомі як “мудри” ці ручні позиції також можуть допомогти зберегти вашу позу і зосередитись під час сеансу медитації.

Джаан Мудра

Одна позиція рук, часто використовувана в медитації, називається “gian mudra”. Щоб це зробити, почніть у зручному сидінному положенні. Звичайно розслабте руки з боків руками, що спираються на коліна, і доторкніться до індексних пальців та пальців. Кажуть, що специфічні мудри створюють знання, мудрість, сприйнятливість та спокій. Варіатом позиції є зниження вказівного палець на складку пальця ноги, що, як стверджується, генерує більш активну та захисну енергію.

Молитва Мудра

Молитва мудра – це ручна позиція, найчастіше зображена в образах Будди. У молитві мудри принесіть ладоні разом у центрі сундуку. Дозвольте ліктям комфортно розслабитися. Ця мудра використовується для центрування та збалансування вашого тіла та енергії. Варіатом є злегка згинати пальці, що дозволяє пропускати повітря через пальці та руки. Майстер пізньої йоги Т. Кришнамачарья зазначив, що ця варіація символізує відкриття вашого серця.

Руки Венери

Якщо ти колись стиснув пальці разом і розслабив руки на колінах, тоді як медитуючи, ви насправді виконували спільну мудру. Ця позиція називається “Венера”, оскільки вона генерує енергію, пов’язану з планетою Венери, любов’ю та сексуальністю. Для жінки пальці повинні бути переплетені правом маленьким пальцем на дні. Для людини, ліва маленький палець повинен бути на дні.

Буддхі Мудра

“Буддхі мудра” – це ручна позиція, яка використовується для створення та посилення повноважень спілкування. Зручно сідаючи, розслабте обидві руки до кожної сторони завдяки зап’ястям, що лежать на колінах. Принесіть кінчики маленьких пальців і пальців до дотику. За допомогою звичайної практики ця мудра може допомогти вашому спілкуванню бути інтуїтивним та зрозумілим.