Омега-3 для функції метаболізму і втрата ваги

Омега-3 – це сильна жирна кислота, яка потребує і процвітає ваше тіло. Омега-3 пов’язаний з перевагами здоров’я, такими як здоров’я серця, низький рівень холестерину та кров’яний тиск. Омега-3 також допомагає ефективному функціонуванню вашого метаболізму та вашої здатності схуднути, що є важливими компонентами вашого загального здоров’я та благополуччя. Омега-3 можна знайти як у харчових продуктах, так і в додатковому вигляді, і є важливим компонентом швидкого обміну речовин та успішного схуднення.

Що таке омега-3?

Омега-3 – незамінна жирна кислота та поліненасичені жирні кислоти, необхідні для вашого організму. Тим не менш, омега-3 не виробляється людським тілом, і його потрібно споживати їжею або добавкою. Омега-3 відповідає за функціонування багатьох систем організму. Омега-3 відіграє найважливішу роль у функціонуванні мозку та нормальному рості та розвитку “. За даними медичного центру Університету Меріленду,” жирні кислоти омега-3 дуже концентровані в мозку і, як видається, важливі для пізнавальних (пам’ять про мозок і продуктивність ) І поведінкові функції “. Окрім того, що багатим джерелом поживних речовин для вашого внутрішнього організму, омега-3 також сприяє зовнішньому здоров’ю ваших волосся, шкіри та нігтів.

Омега-3 і втрата ваги

За даними Omega3-for-your-health.com, омега-3 може сприяти втраті ваги, якщо споживається через їжу або у формі доповнення. Всі жири не створюються рівними, омега-3 вважається “хорошим жиром”. Хоча слід уникати певних жирів, таких як насичені тваринні жири, важливі жири, такі як омега-3, які споживаються регулярно та у помірних кількостях, можуть сприяти вашої втрати ваги. Омега-3 сприяє зниженню ваги, оскільки знижує рівень інсуліну. Високий рівень інсуліну сприяє тому, що жир зберігається у вашому тілі, а не спалюється, що є основним чинником збільшення ваги. Споживання омега-3 як частина збалансованої дієти є проактивним способом підтримати втрату ваги та поліпшити загальний стан здоров’я та добробут.

Не рослинні продукти харчування

Риба, особливо риба холодної води, містить сильну кількість омега-3 жирних кислот. Сьомга, тунець, сардини, скумбрія та оселедець є найцікавішим вибором і містять найвищий рівень омега-3. Вибір природного та органічного вигляду – це наймудріший вибір, щоб уникнути токсичних рівнів ртуті, а також отримати найчистіше та найпотужніший джерело омега-3.

Рослинні продукти харчування

Омега-3 присутній у різноманітних рослинних оліях, фруктах та овочах. Заводська продукція сприяє збалансованому харчуванню і особливо важлива для вегетаріанських та вегетаріанських дієт, що дозволяє уникнути споживання риби. Омега-3 можна знайти в олійній, соняшній, оливковій та соєвій олії. Він також присутній у горіхах, таких як горіхи, бразильські горіхи та мигдаль, боби, такі як бідні нирки та фрукти, а також деякі фрукти та овочі, такі як ягоди, брокколі, темно-зелені листові овочі та сквош.

Добавки

Хоча споживання омега-3 у формі доповнення широко практикується, згідно MayoClinic.com, рекомендується стежити за додатковим вживанням, оскільки “високі дози можуть мати шкідливі наслідки, такі як підвищений ризик кровотечі”. Споживання омега-3 через належне харчування та харчування залишається бажаним способом не тільки сприяти втраті ваги, але й сприяти внутрішньому і зовнішньому здоров’ю та добробуту