Мета стільників ноги

Стіни для ніг запустили діапазон моди, від уніформи до модного аксесуара у 1980-х. Незалежно від того, наскільки ви носите їх, мета стільників для ніг спочатку була більш корисною для спортсменів, перш ніж він став способом тримати ноги теплі під час носіння деяких ваших улюблених стилів. У той час як мода відійшла від використання нагрівачів ніг у якості аксесуара, підігрівачі ніг завжди будуть частиною модного ландшафту, незалежно від їх справжньої мети.

Історія

Незрозуміло, коли підігрівачі ніг стали частиною звичайної форми для тих, хто практикує балет. Виробник танцювальної одягу Saks Moving Wear називає кінець 20-го століття за те, що він став популярним для танцюристів, а згодом для модного суспільства. Сьогодні горілки ноги все ще виготовляються для обох цілей.

Балет та Атлетизм

Під час практикуючих балету, інших форм танцю або спорту, в яких потребують кінцівки ноги, підігрівачі ноги використовуються для того, щоб тримати нижню половину ноги теплими та тонованими, щоб танцюристи балету могли легко виконати складні рухи танцю. Незважаючи на те, що вони часто не використовуються як частина костюмів для виступу балету, підігрівачі ноги все ще дуже використовуються під час практики, щоб тримати ноги теплими в холодних студіях. Піднімачі ноги були замінені в останні роки танцювальними штанями, які, як правило, виготовляються з розтягнутого матеріалу, але не мають такої ж міри універсальності та руху, що вони роблять.

Мода Профіль

1980-ті роки були однією з найбільш еклектичних та вільних епох, коли мова йшла про моду та стиль. Була дебютувала, начебто, божевільна і гучна мода, включаючи неонові аксесуари, джинси з кислотою для миття та багато Aqua Net. Теплиці ноги носили жінки, і стали відомими зірок, таких як Мадонна і Сінді Лаупер. Вони також отримали великий приріст від фільму “Flashdance”. Носили джинси або під юборами, вони позичили елемент кольору та глибини до яскравих 1980-х років одягу.

Сучасні програми

Ви також можете придбати нагрівачі для ніг у різних модних роздрібних мережах сьогодні. Деякі молоді зірки зношують їх за допомогою легінсів, щоб тримати ноги теплими під час коротких спідниць, а дизайнери, такі як Y-3, демонстрували стілець ноги в рамках своїх останніх колекцій. Сьогодні сучасні законодавці-моди вирішують носити ножилки більш гаряче, з монохромною кольоровою палітрою або з більш шаруватими виглядами.

Інші цілі

Стійки для ніг не тільки для того, щоб підтримувати ноги танцюристів теплим та кінцевим. Деякі жінки носять їх на своїх руках, щоб одягати шарувату футболку, не маючи додаткової сорочки. Ви можете використовувати їх, щоб зробити пару коліно високих чоботи підходять трохи більш щільно навколо теляти. Підбір пари нейтральних ножів може надихнути вас на пошук нових цілей для довготривалої модної тенденції, яка ще не придушувала.