Кунжутне масло для сухості в носі

Люди використовували кунжутне масло як засіб від сухості носа з давніх часів. Наприклад, аюрведа, традиційна лікарська система Індії, рекомендує сезамне масло для цієї мети. Сучасні дослідження також підтримують використання кунжутної олії для сухості в носі. Це абсолютно природний спосіб полегшити проблему, яка може викликати помітне роздратування.

Кунжутну масло

Кунжутне масло, як може бути очевидним, походить від насіння кунжуту. Він додає горіховий смак і аромат до їжі, коли використовується при приготуванні їжі та в салатах, і це звичайне доповнення до азіатських продуктів. Кунжутна олія також корисна для поєднання з ефірною олією для масажу. Ефірні олії занадто сильні для використання, не розбавляючи їх спочатку мастилом-носієм, таким як сезам.

Сухість в носі

Сухість в носі може розвинутися через суху погоду та сухих умов у будівлях. Це відбувається взимку, наприклад, коли зовнішнє повітря є низьким рівнем вологості, а внутрішнє повітря стає ще сухим від тепла печей та дерев’яних печей. Сухість носа також може виникати з більш широкої групи симптомів, визначених як риніт, або запалення слизової оболонки носа. Інші симптоми цього стану включають застій, нежить, постназальний краплинний кашель, кашель та чхання.

Носовий зрошення

Зрошування носових проходів з сольовим розчином безпечно та ефективно для зниження сухості в носі, за статтею, опублікованою в журналі “Алергія, астма та клінічна імунологія” у 2010 році. Методика також допомагає очистити товсту слизу. Основний процес включає розливання потоку теплого сольового розчину в один носовий прохід і дає йому можливість злити другий носовий прохід. Комерційні рішення доступні, і ви також можете просто використовувати трохи солі, розчиненої у воді. Сольові розпилювачі також доступні. Дослідження 2001 року, однак, виявило, що зрошування сезамового нафти працює навіть краще.

Сольовий розчин проти Кунжутну масло

Автори дослідження 2001 року, яке було опубліковано в “Архівах отоларингології”, порівнювали ефективність солоної та чистої кунжутної олії для зняття сухості носа. Сольовий розчин являє собою ізотонічний розчин натрію хлориду, який має таку ж концентрацію солі, як нормальний клітин тіла. Зовнішнє середовище – це зимовий клімат з низьким рівнем вологості у Швеції. Чистий олійний кунжут виявився значно кращим для зняття сухості з носа, ніж засолений розчин. Кунжутна олія також мала кращі результати при поліпшенні закладеність носа.