Кращий GPS для снігоходів

Більшість персональних пристроїв GPS забезпечують невеликий покриття для снігоходів, за даними GPSsledmaps.com постачальника онлайн-GPS із снігоходами. Найкращі GPS-пристрої для снігоприборців містять завантажувані списки вмісту карток снігохода. Це означає, що якісні портативні пристрої GPS, що приймають завантажуваний вміст, такі як Garmin, Magellan та Lowrance Electronics, працюють найкраще, згідно з онлайн-пригодницькою публікацією Off-Road Outdoors. Шукайте портативні GPS-пристрої, що дозволяють завантажувати просту карту та придбати карти, що охоплюють ділянки використання снігохода. Якісні карти для снігохода GPS забезпечують притулки, місцеві дороги та автозаправні станції на додаток до переліку маршрутів. GPSSledmaps.com навіть надає інструменти для створення персоналізованих карт.

Загальні пастки

Не очікуйте, що персональні GPS-пристрої будуть прийнятними для сноумобілів, які не використовуються у коробці. Завантажте снігохідні карти для маршрутів і точок доступу. Не приймайте сліди, позначені для використання, крім снігоходів, навіть якщо вони включені в GPS-карти. Хоча багато пішохідних і велосипедних стежок дозволяють використовувати зимовий снігохід, траси, що обмежують доступ до снігоходах, зазвичай роблять це з міркувань безпеки. Часто мости не в змозі підтримувати вага снігоходів діапазону ділянок цих стежок. Перед від’їздом переконайтеся, що у вас є повний заряд пристрою GPS. Втрата сили може виявитися смертельно небезпечною, особливо під час хуртовини з низькою видимістю.

Де купити

Багато магазинів спортивних товарів та інтернет-магазини GPS, такі як Off-Road Outdoors, продають персональні GPS-пристрої. Виберіть пристрій, придатний для екскурсій у холодну погоду, або збережіть пристрій у внутрішніх кишенях піджака, щоб зберегти тепло. Багато продуктів снігохідної карти, такі як пропозиції GPSSledmaps.com, мають або завантажувані версії, або версії картки даних. Переконайтеся, що карта охоплює бажану область перед покупкою. Переконайтеся, що перед покупкою невідомих продуктів у мережі є політика повернення. Вивчіть вартість придбання інформації та будь-яких прихованих платежів. Багато постачальників карток оновлюють з істотними скороченнями до вартості первинних покупок на карті.

Вартість

Особисті GPS-пристрої з кількома дзвінками та свистками часто продаються від 100 до 200 доларів. Високотехнологічні легкі пристрої, що пропонують новітні GPS-технології, часто продають від $ 300 до $ 600. Завантажувані карти снігохода GPS зазвичай продаються від $ 30 до $ 60 за карту. Карти, як правило, охоплюють великі державні райони. Оновлення карт, що пропонуються виробниками GPS, часто коштують майже так само, як нова недорога система. Серйозні користувачі GPS можуть захотіти придбати пакети оновлень за істотно зниженими цінами. Досліджуйте наявні карти та вибирайте, які карти найкраще відповідають вашим потребам.