Врегулювання особистих травм та підтримка дітей

Більшість штатів зобов’язують батька, який зобов’язаний отримати допомогу у зв’язку з неповнолітньою опікою, виплачувати цю допомогу з виплат по особистому збитку, якщо вони одержують її. Багато цього законодавства стало результатом збільшення судової практики, що створює нове прецедентне право з 90-х років. Суди повинні були втрутитися, коли “deadbeat” мама або тато отримали суттєву компенсацію через біль, страждання та нещастя, а батько-одержувач виніс претензію щодо всієї його частини або її частини, відповідно до веб-сайту SupportGuidelines. На жаль, це неможливе рішення не передбачено федеральними законами, і положення державних законів дещо відрізняються від юрисдикції до юрисдикції.

Зв’язок

Більшість держав трактують доходи, пов’язані зі споживанням особистих тілесних ушкоджень, як дохід при розрахунку допомоги дитини У 1997 році у справі “Харбіон проти Харбісона” Алабама визначила, що розстрочка, виплачена в розмірі 1000 доларів на місяць протягом 10 років, була частиною щомісячного доходу цього батька. Пенсильванія та Нью-Йорк прийшли до того ж висновку, згідно веб-сайту SupportGuidelines.

Винятки

Деякі держави зараховують доходи від заробітку як дохід, але тримають їх у безпеці від сплати податків. Підтримка керівних принципів повідомляє, що в 1992 році Мічиган погодився з тим, що грошові розрахункові грошові кошти батька були доходами, але для сплати податків у справі «Туллох проти Флікінгера» вона не підлягала. Іллінойс постановив у 1997 році, що розстрочки, виплачені в розстрочку, були доходами, однак одноразові виплати були не тому, що вони були наслідком надзвичайних обставин. Навіть з періодичними платежами лише частина поселення, що представляє втрачену заробітну плату, є доходом в Іллінойсі, а не частиною, яка є компенсацією за біль та страждання.

Примусове виконання

Нью-Джерсі та Пенсільванія прийняли законодавство, згідно з яким судові особи, відповідальні за вчинення травм, зобов’язані сплачувати суми, що передоплачені, на суму, якщо вони є, за винагороду вони повертаються за своїх клієнтів, згідно з офіційним веб-сайтом Avvo. Нью-Джерсі передасть заставу на виплати, якщо ви маєте належну допомогу за дитину, і ця застава повинна бути задоволена, перш ніж виплачується решту виплат.

Справедливість

У штаті Нью-Джерсі, якщо ваш особистий збиток є меншим, ніж той, який ви заборгували за дитину, це все задовольняє заборгованість за вашу дитину, за словами Авво. Інші держави вважають це несправедливим. Юридична фірма MacElree Harvey у Вест-Честері, штат Пенсільванія, зазначає, що після вирахування судових витрат з ваших доходів у цьому штаті ви отримуєте наступні 5000 доларів, а потім баланс виплачує вашу заборгованість з підтримки дитини.

Статус

Заходи впливу вступають у дію лише тоді, коли ви не виконуєте зобов’язання щодо забезпечення вашої дитини. Якщо ви, держава не буде втручатися, якщо інший батько вашої дитини не подасть судовий позов із проханням про те, щоб ваші доходи були підраховані як доходи, тож ваша дитина може бути перерахована, що, найімовірніше, призведе до збільшення зобов’язань щодо підтримки дітей.