Вправи з паралетики гіпертрофії

Парадетія міральгії – це стан, що відзначається болями, поколюванням або онімінням у передньому та зовнішньому стегнах. Це трапляється, коли сприймається сенсорний нерв, що проходить уздовж м’язів стегна. Тяга одяг, обмежувальні ремені безпеки, вагітність і пряма травма до стегна або стегна є серед багатьох можливих причин мієлабораторії парестетики. Кілька ключових вправ можуть зменшити і, зрештою, запобігти симптоматиці.

Хіп-вправи

Зниження жорсткості кульшового суглоба – це один із способів полегшення симптомів параетику мигдалики шляхом поліпшення гнучкості та міцності. З’єднання полягає в тому, що лежить на підлозі і піднімається знизу вгору при затягуванні сідничних м’язів. Хіп-розширення включають в себе лежачи на животі і піднімаючи вашу ногу вгору, підтягуючи прилипання. Постійне витягування кульки вимагає стояти вертикально, повільно піднімаючи кожну ногу з одного боку, тримаючи коліно прямо. Такі вправи не повинні викликати болі в стегнах.

Чотирицепси Розтягується

Чотирисові м’язи розташовані поруч з чутливим нервом, що бере участь у параметегії міральгії. Розтягування цих м’язів може поліпшити гнучкість і силу в верхньому стегні. Традиційний квадратний розтяжок включає в себе притягнення п’яти вашої ноги назад до сідниць, стоячи, розтягуючи довжину верхнього стегна. Знову ж таки, розтягнення слід припинити, якщо виникає біль.

Лунгес

Lunges зміцнюють як стегна, так і чотирирядні м’язи, щоб запобігти болю в області стегна. Починаючи з них, вони стоятимуть вертикально і ступають вперед однією ногою, опускаючи тіло, поки протилежне коліно не торкнеться землі під прямим кутом. Виконання може бути або змінено назад, або вперед, натискаючи протилежну ногу.

Бійки опору

Більш просунуті вправи з зовнішнього стегна можуть включати зони стійкості для підвищення гнучкості та сили. Поперечна стрічка петлі навколо гомілковостопного суглоба і прив’язана на іншому кінці до твердого, нерухомого об’єкта. Потім може бути виконано різноманітні вправи, включаючи розтягування стегна назад, зовні та вперед. Це слід проводити лише тоді, коли болі в області стегна повністю зникли.

Міркування

Поки вправи важливі для одужання, найбільш нагальною реакцією на параетику міральгії слід відпочити. Спортсмени можуть спробувати перехресний тренінг як спосіб підтримати фізичну форму без посилення умов. Втрата ваги, одягнений у вільний одяг, а в деяких випадках введення кортикостероїдів також допоможе полегшити симптоми.