Болісне сечовипускання у дітей

Болісне сечовипускання – це не просто стан, який вражає дорослі. Діти можуть горіти або жалючими під час сечовипускання, а також підвищувати потребу в сечовипусканні. Ці симптоми відрізняються тяжкістю і означають інфекцію або тимчасове роздратування. Ваша маленька дитина може не вміти сформулювати біль, тому плач під час сечовипускання є можливим симптомом. Завжди звертайтеся до лікаря, якщо дитина зазнає ознак дискомфорту.

Інфекції сечового міхура

Інфекція сечового міхура або сечовивідних шляхів часто викликає болісні сечовипускання у дітей. Інфекція сечового міхура виникає, коли бактерії входять або ростуть в сечовий міхур. Недостатнє або неправильне витирання є одним з способів введення бактерій в сечовий міхур у дівчат, навчайте вашу дочку завжди обережно протирати з передньої до спини. Ігнорування бажання сечовипускання також може спричинити утворення шкідливих бактерій. Інфекція сечового міхура може бути діагностована через тестування в офісі вашого лікаря. Вашій дитині потрібно буде відібрати зразок сечі. Ваш лікар може доручити вам збирати зразок вдома, де ви, швидше за все, співпрацюєте з дитиною.

Роздратування

Роздратування відіграє важливу роль при хворобливому сечовипусканні у дітей, найчастіше у дівчат. Вульвітіс це термін, який використовується для опису подразнення тканин вульви у жінок. Мило та пухирчата ванна, особливо особливо запашні речовини, сприяють вульвіту та болючим сечовипусканням у багатьох дівчат. Дитяча лікарня Колорадо іменує вульвіт мила як головне джерело болючих роздратування у дівчат до статевого дозрівання. Хлопчики також можуть відчувати хворобливе сечовипускання через роздратування. Це менш поширене явище зумовлено роздратуванням уретри на кінчику статевого члена.

Лікування способу життя

Регулювання способу життя вашої дитини може допомогти зменшити хворобливе сечовипускання, пов’язане як з роздратуванням, так і з інфекціями сечовивідних шляхів. Пропонуйте своїй дитині багато пити, особливо воду, рідини допоможуть змити шкідливі бактерії з уретри й сечового міхура вашої дитини. Додаткові рідини розріджують сечу вашої дитини, роблячи її менш дратівною. Уникайте соків цитрусових, газованих або кофеїнових напоїв, ці речовини – подразники сечового міхура та можуть збільшити попит дитини на сечовипускання. Поглинання в теплій ванні без мила заспокоює роздратовані тканини як у хлопчиків, так і у дівчат. Додавання 2 унції. Випічки соди вашої дочки заспокоює вульвит, а також просту воду.

Лікування

Інфекції сечового міхура, підтверджувані аналізом сечі, призначаються антибіотиками, що перорально протираються. У випадках важких інфекцій сечовивідних шляхів, що також включають нирки, сильнішими ін’єкційними антибіотиками є інший можливий метод лікування. Якщо ваш лікар затвердить, надайте дитині безрецептурні нестероїдні протизапальні засоби, такі як ацетамінофен або ібупрофен, щоб зменшити біль у вульвиті у дівчаток або запалення сечівника у хлопчиків. Рукоятки для знеболення також підходять для зняття дискомфорту інфекції сечового міхура, перш ніж розпочинати медіацію за рецептом. Зателефонуйте до лікаря своєї дитини, якщо у нього виникли лихоманки, крім хворобливих симптомів сечовипускання або якщо симптоми не поліпшуються при лікуванні.