Горіхи та вугрі

Однією з поширених переконань є те, що кожен, хто має прищі, повинен уникати горіхів. Але дослідження показують, що це не обов’язково. Дослідження, проведені як Американською академією дерматології, так і Журналом Американської медичної асоціації, визначили, що дієта не відповідає за вугри. Загальний консенсус полягає в тому, що дієта з низьким вмістом глюкози, яка складається з свіжих фруктів, овочів та м’яса білка, найкраще працює для уникнення вугрів. Незалежно від того, чи це включає горіхи, залежить від багатьох факторів.

Вправи визначені

Прищі з’являються, коли сальні залози переробляють масло (шкірний сала), який потім змішується з мертвими клітинами шкіри і блокує пори. У цих завалах можуть розвинутися бактерії, а запалення викликає висипки шкіри, що називаються прищиками.

Травлення

Одним з можливих недоліків харчових горіхів є те, що їх високий вміст білка та жиру може ускладнити їх переварити. Якщо ці жири та білки неправильно перетравлюються, імунна система може створити антитіла, що розпалюють сальних залоз і викликають прищі. Якщо ваша шкіра виглядає гіршою після того, як ви їсте горіхи, спробуйте обсмажити, а не сирі горіхи, тому що процес обсмаження розкладає багато білків. Інший варіант – замочити горіхи перед їжею, щоб полегшити травлення.

Алергія

Прищі також можуть розвинутися від алергії. Якщо ви підозрюєте, що ваші прориви пов’язані з споживанням горіхів, зберігайте щоденник для їжі. Моніторинг того, що ви їсте, і ваш рівень вугрів. Поділіться своїми враженнями з лікарем, і разом ви можете визначити будь-яку дієту чи інші зміни, які вам потрібно зробити.

Жирні кислоти

Дослідження показують, що в омегах високі омега-3 жирні кислоти, які корисні як протизапальні. Горіхи, зокрема, високо омега-3. Тим не менш, горіхи також мають високу кількість омега-6 жирних кислот, які вважаються “поганими” жирами. Здорова дієта містить співвідношення “трьох до одного” жирних кислот омега-6 до жирних кислот омега-3. Добавки риб’ячого жиру, ще одне відмінне джерело омега-3, допомагають компенсувати високий рівень споживання омега-6.

Вітаміни та мінерали

Вітаміни А, Е, В3 та В6 настійно рекомендуються для профілактики вугрів, а також мінерали цинку, селену та хрому. Бразильні горіхи багаті на селен і цинк. Мигдаль містить вітамін Е

Хоча, звичайно, не доведено, що викликають вугри, деякі продукти піднімають прапори і можуть мати шкідливий вплив на шкіру в цілому. Підозрілими продуктами є молоко, рафінований цукор та вуглеводи (білі продукти, такі як хліб, картопля та рис), смажені страви, алкоголь, шоколад та сода.

Що не їсти