Біль з відбілюванням зубів

З плином часу продукти харчування, напої та ліки можуть потрапити до ваших зубів, змусивши їх виглядати похмурими або нудно кольоровими. Відбілювання зубів дозволяє вирішити цю проблему, видаляючи плями та / або відбілювання зубної емалі, виявляючи білу усмішку. Проте відбілювання зубів може супроводжуватися деякими побічними ефектами. Знаючи, що це та як запобігти їх, ви можете спокійно досягти більш яскравої посмішки.

Особливості

Відбілювання зубів може бути виконане різними способами, а досягнення в техніці навіть дозволяють відбілювати на дому. Стоматологи, як правило, виконують відбілювання зубів, застосовуючи розчин на основі пероксиду до зубів або за допомогою лазера на зубах, відповідно до Doc Shop. Домашні відбілюючі комплекти часто містять меншу концентрацію відбілювача, ніж ті, що використовуються під час лікування відбілюванням зубного кабінету.

Побічні ефекти

Відбілювання зубів, хоча, як правило, вважається безпечною процедурою, може включати побічні ефекти, такі як підвищена чутливість зубів та дискомфорт, біль у яснах та дискомфорт, біль у горлі або білі плями на лінії ясен, за даними British Dental Health Foundation. Якщо у вас є такі ефекти, вони повинні тривати лише кілька днів після лікування.

Причини

Відчуття чутливості зубів або біль після відбілювання відбувається, коли нерви у ваших зубах і яснах стають порушеними, за даними Cosmetic Dentistry Center, штат Техас, практика косметичної стоматології. З плином часу захисна емаль зубів над цими нервами може зникнути. Оскільки відбілювання може відбілювати емаль від зубів, лікування може потенційно впливати на емаль і нерви, зробити вас більш чутливими або викликати біль. Як правило, нерви не сильно постраждали і стають менш чутливими через кілька днів. Однак, якщо біль продовжує або збільшується, зверніться до стоматолога.

Фактори ризику

Деякі люди можуть більше відчути біль після відбілювання зубів. Ці групи повинні проявляти обережність і обговорити ризики з стоматологом, перш ніж пройти процедуру відбілювання. До них відносяться ті, хто вже має проблеми з чутливістю зубів і курців, за даними Family Nasty Dental Care, штат Небраска. Оскільки куріння завдає шкоди ясен і зубів, застосування пероксиду до цих ділянок може мати негативний ефект. Крім того, у людей з чутливістю відчувають біль з відбілюванням зубів у більшій відсотках, ніж у тих, хто не має попередніх проблем з чутливістю. Стоматолог може рекомендувати концентрацію нижчих пероксидів, якщо у вас є чутливі зуби.

УВАГА

Надбаліть ваші зуби – використовуючи засоби відбілювання так часто, що постраждали від зубної емалі – змусить вас більше відчувати біль при відбілість зубів. Це тому, що відбілювання виставляє невеликі ділянки в емаль, що може зробити нерви більш вразливими. Коли ви застосовуєте ці процедури відбілювання часто, нерви виявляються частіше. З цієї причини може бути мудрим чекати від декількох місяців до року між лікуванням відбілювання.