Фіолетовий картопля харчування фактів

Рідні до Південної Америки, фіолетові картоплі все частіше виглядають в магазинах Північної Америки. З їх багатим фіолетовим кольором, фіолетова картопля може бути використана, як звичайна картопля. Дійсно, їх яскравий бризок кольорів надає екзотичну відчуття традиційним стравам. Фіолетова картопля особливо багата антиоксидантами і є гарним джерелом харчових волокон.

Основи харчування

Порція з трьох малих фіолетових картоплі має 131 калорій, без жиру або холестерину. У цьому порції фіолетової картоплі також є 3 грами протеїну та 30 грамів вуглеводів. Крім того, цей розмір служить 55 відсотків щоденного значення, або DV, вітаміну С і 7 відсотків ДВ заліза, на основі дієти 2000 калорій на день.

Харчові волокна

Єдина порція фіолетової картоплі містить 4 грама харчових волокон, що становить 16 відсотків ДВ клітковини для тих, хто має дієту з калорійністю в 2 000 калорій. Більшість дорослих не отримують достатньо щоденної дієтичної клітковини, яка повинна складати близько 14 грамів волокна за кожні 1000 калорій, що споживаються. Фіолетова картопля, як картопля середнього крохмалю, є хорошим джерелом дієтичного волокна і може збільшити щоденне споживання цього важливого поживного речовини. Дієтичне волокно змушує вас почуватись повніше і може зменшити ризик запору.

Антиоксидантний вміст

На відміну від своїх білих аналогів, фіолетова картопля багата антоціанінами та каротиноїдами, які є природними антиоксидантами. Антоциани дають фіолетові картоплі свої багаті кольори. Згідно з дослідженням, опублікованим у 2012 році в “Журналі сільськогосподарської та харчової хімії”, вміст антиоксидантів фіолетової картоплі допомагає знизити рівень артеріального тиску без зниження загальної ваги. Учені підсумували з цього дослідження людини, в якому учасники годували шість-вісім малих фіолетових картоплі двічі на день протягом чотирьох тижнів, що фіолетова картопля ефективно проти рівня високого кров’яного тиску і може допомогти зменшити ризик серцевих захворювань.

Використання фіолетової картоплі

Фіолетові картоплі універсальні через їх середньо-крохмальний рівень. Це означає, що вони можуть бути використані для випікання, смаження, смаження та смаження. Але фіолетова картопля може стати трохи модною, коли вона перероблена, і незважаючи на їх багатий, яскравий колір, їхній аромат менш виражений, ніж у інших сортів. Фіолетовий картопля, як і інша картопля, рідко з’їдається рівниною, тому користуйтеся низьким вмістом жиру, наприклад, кип’ятіння або випічки. Зберігайте свої приправи здорове, використовуючи оливкове масло замість масла та знежиреної сметани замість повноцінного різноманіття.