Талійний нахил і біль у спині

Нахил лушпиння відіграє важливу роль у тому, чи відчуває спортсмен відчуває біль у спині. Коли таз вирівняний у нейтральному положенні, вага розподіляється і порівнюється рівномірно між хребетними та дисками хребта. Як наслідок, травма є менш імовірною. Якщо таз нахилений вперед або назад, хребет поміщається в механічно незахищене положення. Таким чином, люди, чиї табуни нахиляються вперед або назад, частіше відчувають біль у спині через надмірне тиск і м’язові дисбаланси, які виникають при аномалії нахилу тазових органів. Терапевтичні вправи та лікування можуть зменшити біль у спині внаслідок нахилу тазу.

Передній нахил

Нахил таза відбувається на сагітальній площині, тобто таз може або нахилятися вперед, так і назад. Передня нахил тазу включає в себе стегна або клубові клітини, що обертаються вперед. Також відомий як передній нахил, цей стан, як правило, супроводжується надлишковим лордозом хребта. Лордос – це стан, при якому дуги хребта створюють порожню печеру в нижній частині спини. Деякі лордози зустрічаються природно в нижній частині спини або поперекової ділянки нейтрального хребта.

Задній нахил

Поперечний або зворотний нахил – це протилежність передньому нахилу. Стегно, або клубові кістки, повертаються назад у цьому стані. Задня нахил, як правило, супроводжується надмірним кіфозом хребта. Кіфоз, навпаки, лордози, передбачає округлення або суглоб нижньої частини спини, що призводить до більшого збільшення поперекового відділу хребта.

Значущість

Надмірна кіфоза або лордоз в поперековій ділянці хребта призводить до розширення або звуження міжхребцевого відростка. Міжхребцевий вигляд – це проріз, через який нерви виходять з спинного мозку, щоб іннервувати м’язи та повертати сенсорні сигнали від придатків. Якщо нерви, що виходять з міжхребцевого отвору, потрапляють в шкіру або защемлюються, можуть призвести нервові болі або втрата м’язового контролю. За словами Кріса Геллера, MPT, передній тазовий нахил може стискати зубний стовбур і кровоносні судини нервових корінців, потенційно створюючи проблеми з нервовими залозами нижніх кінцівок. У той час як нахил таз не завжди створює ці умови, неправильні спинномозкові закономірності частіше вказують на біль унаслідок механічного пошкодження нахилу хребта. Завдяки цьому навантаження на спинномозкове навантаження протипоказано при нахилі таза. Крім того, надмірний нахил зазвичай супроводжується неналежним чином збалансованим м’язом, який надмірно подовжений або скорочується. Дискомфорт є результатом м’язового дисбалансу у багатьох з нахилом тазу.

Лікування

Кілька форм терапії можуть бути використані для лікування форм надмірного нахилу таза. Розтягнення надмірно сильних і скорочених м’язів часто використовується як форма лікування, а також посилення слабкої та надмірно подовженої мускулатури. Основні м’язи, що лікуються, спрямовані на нахил тазової частини тазової кишки, є згиначами, блідою гілкою, попереку бедра, нижньої частини спини та черевної порожнини. Масаж і фізіотерапія також часто використовуються для лікування надмірного нахилу.

Схожі умови

Сколіоз також може виникнути, коли таз нахиляється вбік у бік однієї сторони через укорочену ногу або затягнуту мускулатуру тулуба. Сколіоз включає в себе як бічне згинання, так і обертання хребта, що ставить протиприродну силу на диски та нерви, що виходять з хребта. Досить часто ті, хто має сколіоз, відчувають брак нервових зворотних зв’язків у ділянках їх тіла за рахунок сколіозу. Згідно з NSCA, ті, хто має сколіоз, повинні уникати навантаження їх хребта з надмірною вагою, щоб запобігти травмі.