Переваги черімоя

Рідний в Південній Америці, черімоя має приємний аромат, що нагадує полуницю, банани та кокос. Його соковита біла м’якість робить його приємною закускою, споживаною самостійно. Хоча з високим вмістом калорій на 176 калорій на фрукт, він поставляється з поживними речовинами. Додайте черімою до своєї дієти, щоб отримати користь від його клітковини, мінералу та вмісту вітаміну.

Черімоя поставляється з корисними дієтичними волокнами – типом вуглеводів, який пропонує кілька переваг для здоров’я. Споживання дієти, багате волокном, захищає вас від декількох видів хронічних захворювань, включаючи діабет 2 типу, ожиріння та серцево-судинні захворювання. Це також може зменшити ризик раку молочної залози. У кожному плоді черімоя міститься 7 граматів харчових волокон – 18 відсотків рекомендацій щодо щоденного прийому для чоловіків та 27 відсотків для жінок відповідно до дієтичних рекомендацій, встановлених Інститутом медицини.

Додайте черімою до своєї дієти, і ви також пожинаєте переваги його міді та калію. Ваше тіло використовує калій для метаболізму вуглеводів і спирається на мідь для виробництва енергії. Як калій, так і мідь також сприяють функціонуванню мозку – калій допомагає вашим нервам надсилати електричні сигнали, а мідь допомагає вашему організму синтезувати хімікати, які передають сигнали між нервовими клітинами. Кожна черімоя містить 674 міліграм калію – 14 відсотків рекомендованого добового споживання – і 162 мікрограми міді або 18 відсотків вашої щоденної рекомендації щодо прийому міді, встановленому Інститутом медицини.

Черімоя також допомагає вам споживати більше вітаміну С. Кожен фрукт містить 30 міліграмів вітаміну С і забезпечує 40 та 33 відсотки рекомендованого споживання ін’єкцій для жінок і чоловіків відповідно. Вітамін С виділяє вироблення колагену – процес, необхідний для підтримки міцності тканини, і діє як антиоксидант для боротьби з пошкодженням тканин. Це також допомагає виробляти хімікати, необхідні для спілкування з мозком, і може відігравати важливу роль в обміні холестерину.

Перед тим, як споживати, відріжте м’ясо черімоя від шкіри та насіння. Використовуйте кубики черімоя у ваших фруктових салатах або дрібно наріжте череміою разом з ананасом, сальсою та свіжою кінзою для ароматного саморобної сальси. Як альтернатива, партія черімоя з іншими фруктами в домашніх коктейлях – це особливо добре працює з трохи терпкими фруктами, такими як ківі та малина. При бажанні додайте більше харчових властивостей для вашої череміони, додавши горіховим маслом, білковим порошком, льоном або грецьким йогуртом.

Харчові волокна

Калій та мідь

Вітамін С

Службові поради та ідеї