Паттипан сквош інформація про харчування

Паттіпан-сквош – це здоровий, здоровий овоч, запакований вітамінами та мінералами, такими як калій та магній, які пропонують серцево-захисні ефекти. Паттіпанський сквош походить з регіону між Мексикою та Гватемалою, і є родичем огірка і диня, членів сім’ї Cucurbitaceae.

Паттіпан-сквош, інакше званий скалопом, – маленький, круглий, тарілковий овоч, який росте протягом літніх місяців. Це різноманіття сквошу відображає блідо-зелену, білу чи багату жовту шкіру, з білим, м’ясистим інтер’єром.

Паттіпан сквош має низький вміст насичених жирів і натрію і не містить холестерину. Це забезпечує прекрасне джерело вітамінів і мінералів. Одна чашка приготованого паттіпанового сквошу забезпечує 38 калорій та 43% щоденного значення вітаміну С, 13% вашого щоденного значення фолату та значних кількостей вітаміну В-6, магнію, калію та вітаміну А. Крім того, одна порція Паттіпан сквош забезпечує 5 грамів волокна.

Паттіпан-сквош є здоровим доповненням до будь-якої дієти, особливо для людей з низьким вмістом натрію. Паттіпанове сквош має низький вміст калорій, натрію, холестерину та жиру, і може бути очищений, заморожений, приготований або пропарений. Насолоджуйтесь паттипаном кабачком у вашій улюбленій каструлі, смажте смажену або навіть кекси або хліб.

Паттіпанське сквош має багато бойових елементів. Його вміст волокна допомагає зменшити ризик раку товстої кишки і знизити харчовий холестерин. Вітамін С, виявлений в паттипановому сквоті, може також запобігти окисленню холестерину в кровоносних судинах, що, у свою чергу, може знизити ризик атеросклерозу. Паттяпа-сквош калію та вміст магнію працюють для зниження артеріального тиску. Магній також знижує ризик серцевого нападу та інсульту.

Паттіпан сквош містить оксалат. Людям із захворюваннями нижньої нирки або жовчного міхура слід уникати цієї їжі. Дослідження показали, що оксалати перешкоджають всмоктуванню кальцію, а високі концентрації оксалатів можуть накопичуватися і кристалізуватися всередині тіла.

Ідентифікація

Харчова інформація

Значущість

Переваги

Міркування