Оливкова олія та медовий лікувальний засіб

Оливкова олія та мед – це здорові продукти для вашого волосся та здоров’я. Мед був використаний століттями як косметичне лікування при приготуванні шкіри та волосся. Оливкова олія відома своїми багатьма корисними цілями в раціоні та красі. Поєднуйте ці два в рецепті для обробки оливкової олії та медового волосся, який простий у використанні і корисний вашому волоссю.

Історія меду

Мед і мед бджоли вважалися цінними протягом тисяч років. За словами Медової асоціації, єгиптяни цінували мед як жертву богам, а також інгредієнт для їхнього бальзамування. Бджільництво було поширено серед єгиптян, греків та римлян. Найбільш ранній облік утримання вуликів був знайдений у 2400 B.C. Сонце храм, недалеко від Каїра. Відомо, що Клеопатра купалася в молоці та мед, а Поппея, дружина римського імператора Нерона, використовувала молоко та мед на своєму обличчі, як зазначає Асоціація Меду.

Переваги оливкової олії

Оливкова олія корисна для кондиціонування та контролю над перхоти, повідомляє The Olive Source. Він складається з мононенасичених жирних кислот з сильними антиоксидантами, а також вітамінами А і Е, які допомагають зволожувати і відновлювати шкіру та волосся.

Переваги меду

Мед це зволожувач, воно притягує і утримує вологість, пояснює Національна медична рада. Це робить його гарним вибором для пошкоджених або сухих волосся. Це також має антимікробні властивості, що робить його ефективним миючим засобом, згідно дослідження, проведеного дослідниками Амстердамського університету та опублікованим у березні 2010 року в журналі Федерації Американських товариств експериментальної біології. Мед був показаний ефективним проти широкого спектру бактерій.

Рецепт

Національна медична рада рекомендує використовувати кондиціонер для волосся з мед і олією. Візьміть 1/2 склянки меду і змішайте з 1/4 склянки оливкової олії. Якщо необхідно, прогрійте суміш у мікрохвильовій печі протягом 15 секунд. Використовуйте свої пальці, щоб нанести невелику кількість суміші на вологі волосся, працюючи через нитки до кінців. Покрийте волосся рушником і залиште суміш протягом 30 хвилин. Шампунь добре, прополоскати і висихати як звичайно.

Типи

Оливкова олія доступна у багатьох різних сортах та цінах. Оливкова олія екстра вірджина вважається найвищою якістю та гарним вибором для приправ і косметичних засобів. Він найменш оброблений і походить від першого натискання маслин. Це масло високе антиоксидантів і гірке на смак, як зазначає джерело оливкової олії. Оливкова олія первісна з другого пресування, а чисте масло проходить фільтрацію та очищення. Додаткове світло оливкового масла фільтрують далі, залишаючи набагато легший аромат. Мед також доступний у різних сортах та джерелах. Колір і аромат залежать від джерела нектару бджіл або цвітіння, які використовуються для виготовлення меду. Вони, як правило, не обробляються і будуть різними відтінками янтарю. Виберіть чистий мед для лікування волосся.