Мюсли та втрата ваги

Мюсли – це будь-яка комбінація цільного зерна, сухофруктів, горіхів та насіння. Зерно в мюслі є сировиною, що саме відрізняє його від граноли, в якому присутні випечені зерна. Мюслі звичайно подається з нежирним молоком, апельсиновим соком або йогуртом. Його складні вуглеводів, клітковини, білка та поживні речовини можуть бути включені в дієту з втратою ваги, але дивись ваші порції, щоб обмежити калорії.

Дивись калорії

Основною причиною втрати ваги є підрахунок калорій, що означає, що вам потрібно буде уважно стежити за кількістю мюслі, яку ви вливаєте в миску. Тільки 1/2 склянки містять від 144 до 250 калорій, залежно від марки та суміші інгредієнтів. Якщо ви наливати чашечку молока або апельсиновий сік на злаки, ви додасте ще 100 або 112 калорій, відповідно. Ви можете використовувати ці калорії в план втрати ваги, як цільну їжу, але це високо для закуски. За загальними правилами, закуски повинні становити 100 калорій або менше, за даними MedlinePlus.

Протеїн сприяє безпеці

Білок підтримує зниження ваги, сповільнюючи рух їжі через ваш травний тракт, що створює відчуття повноти, за даними Гарвардської школи громадського здоров’я. Хоча кількість білка у вашому мюслі буде відрізнятися від однієї марки до наступної, ви можете розраховувати на отримання протеїну з цілих зернових, горіхів та насіння. Міністерство сільського господарства США повідомляє, що 1/2 склянки загальних мюслі містять 4 грами білка. Ця сума забезпечує 9 відсотків жінок та 7 відсотків рекомендованих дієтичних надбавок чоловікам.

Волокно заповнює вас вгору

Волокно збільшує об’єм, який фізично заповнює ваш живіт, запускаючи датчики, які розповідають вашому мозку, що ти повний. Розчинні волокна також поглинають воду і перетворюються на гумішню масу, яка уповільнює швидкість, з якої їжа залишає ваш живіт, – тому ви відчуваєте себе повніше. Люди, які їдять більше клітковини, особливо волокна з зернових, більш схильні до ваги менше і мають менший обхват талії, згідно з оглядом, опублікованим в “Journal of Nutrition” в липні 2012 року. У півтора чашки загальної мюслі є 3 грами З клітковини, або 12 відсотків жінок та 8 відсотків чоловічого щоденного споживання.

Мюслі сприяє живим речовинам

Мюсли містить складні вуглеводи для енергії, і це відмінне джерело вітамінів групи В, які підтримують ваш обмін речовин і допомагають перетворити їжу в енергію. Це також хороше джерело цинку та заліза, обидва з яких необхідні для сильної імунної системи. Всі види мюслі містять природний цукор, але деякі бренди можуть додавати підсолоджувачі. Уникайте брендів із цукром, мед, сиропом та іншими підсолоджувачами в списку інгредієнтів. Кількість жиру варіює від 2 до 11 грамів. Незважаючи на те, що більша частина жиру є серцем-здоровим ненасиченим типом, якщо ви хочете стежити за нежирною дієтою, вибирайте бренди з 3 г або менше на порцію.