Обідні продукти, які дадуть вам енергію на післяобідню

Це 1 годину ранку Коли розумовий туман спускається. Ви безмежно дивитеся на ваш комп’ютер і мрієте про країни, які цінують південну сієсту. На жаль, фантазія про catnap не зможе зробити це реальністю. Настав час відірватися від неї і планувати на завтрашній день. Продукти, які ви їсте – особливо під час обіду, – це ваша перша лінія захисту від падіння вдень. Їжте розумно, і ви потиснете конторі швидкісного друку в офісі з енергією, яка залишиться для вечірньої енергійної прогулянки.

Легкий і придатний

Пампушки в кімнаті для перерв можуть здаватися ідеально підходящим ланчем, але жирні продукти буквально вас зважують, за даними Медичного центру Університету Рочестера. Високожирні продукти поглинаються і перетравлюються дуже повільно, тому ви не отримаєте безпосередню енергію, яку потрібно зробити протягом дня. Покладіть желе засипаний пончик і насичте свій солодкий зуб з картоплею звичайного нежирного йогурту, наточеного свіжими ягодами.

Уникнути аварії

Вуглеводи швидко перетравлюються і дають вам енергетичний підйом, але вишукані вуглеводи – такі як білий хліб або печиво – надходять швидко, завдяки чому ваш рівень цукру в крові швидко спадає і падає. Кращим варіантом є складні вуглеводи, які стабілізують рівень цукру в крові. Медичний центр Університету Рочестера рекомендує складні вуглеводи, включаючи фрукти та овочі, цільнозерновий макарони та хліб, хумус і коричневий рис.

Збалансоване харчування

Сполучення складних вуглеводів з білком та трохи здорового жиру є найкращим способом зберегти стабільний рівень енергії протягом усього дня. Бутерброд – це, мабуть, найпростіший спосіб одержати всі три макроелементи одноразовою їжею. Верх цільнозерновий хліб з кількома скибами здорового жиру у вигляді авокадо. Запасіть помідори, бобові паростки і шпинат – всі вони наповнені вітамінами та мінералами – і використовуйте консервований тунець або подрібнену курячу грудку для білка. Ще один простий варіант обіду – це салат з великою кількістю овочів, квасоля для білка та дощу оливкової олії та оцетової соусом.

Допити

Поїдьте та насолоджуйтесь чашкою кави або чаю з обідом. Трохи кофеїну допоможе вам пройти повз сніданку після обіду, але не пропускайте солодкі, калорійні напої кафе. Публікації Гарвардської Здоров’я також рекомендують залишатись гідратованими. Ваше тіло спирається на воду для транспортування живильних речовин і позбавлення від відходів, а дегідратація залишає вам відчуття втоми. Скуштуйте, пити високий стакан води з обідом.