Найкращий і найшвидший спосіб втратити 20 фунтів швидко

За даними Департаменту охорони здоров’я та соціальних послуг США, надмірна вага та проблеми з ожирінням є проблемою для приблизно 2/3 американців. Якщо ви хочете швидко втратити 20 фунтів, вам доведеться змінити довгостроковий спосіб життя. Завдяки регулярним вправам та дієтичним змінам ви можете досягти ваших швидких цілей.

Найбільш швидка мета зниження ваги рекомендована 2 фунти в тиждень, згідно MedlinePlus. Створіть цю втрату ваги, спалюючи 7000 калорій щотижня, тому що фунт жиру містить 3500 калорій. Розділіть свої калорійні цілі між вправ і зменшити споживання калорій. Наприклад, за 2-фунтову щотижневу втрату ваги, зменшіть споживання калорій на 600 на день, і попрацюйте, щоб спалити 400 калорій щодня. У такому темпі ви втратите 20 фунтів за 10 тижнів.

Якщо ви хочете швидко втратити 20 фунтів, виберіть серцеві заходи, які спалюють більшість калорій під час тренування. Наприклад, згідно з Гарвардським Здоров’ям, прогулянка на 3,5 милі в годині горить лише 298 калорій на годину на 155 фунтів. Проте збільшити інтенсивність бігу та спалити 744 калорій на годину. Інші опції, що включають високу калорійність кардіо, включають в себе використання еліптичного, який горить 670 калорій на годину, і ролик, який горить 520 калорій на годину. Обговоріть здоровий рівень активності з лікарем.

Скоротіть споживання калорій, вибравши продукти з низьким вмістом калорій. Наприклад, фрукти та овочі містять великий об’єм і низькі калорії. Ці продукти також мають високий вміст клітковини, що засвоює більше часу. Інші варіанти здорового харчування включають цільне зерно, молочні продукти з низьким вмістом жиру та легкі джерела білка. Ще один хороший варіант харчування з високим вмістом омега-3 жирних кислот. Лосось, тунець, лляне сире і волоські горіхи – продукти, які містять високий вміст омега-3 жирних кислот.

Деякі примхливі дієти обіцяють швидку втрату ваги. Однак це не найкращий спосіб швидко втратити 20 фунтів. Природні дієти рекомендують використовувати спеціальні порошки, таблетки або їдять одну їжу, як грейпфрут, протягом декількох днів. Втрата ваги, яка виникла під час дієт, яка викликає засмічення, важко триматися на тривалий термін. Звичайний план втрати ваги має включати в себе продукти, які вам сподобаються, і регулярні фізичні вправи. Завжди обговорюйте новий план зниження ваги з вашим лікарем для забезпечення безпеки.

Встановіть швидкі цілі втрати ваги

Калорій палаючий кардіус

Спеціальний вибір їжі

Уникайте дієт, що палить