P90x classic проти p90x нахилу

P90X призначений для “перетворення вашого тіла з звичайного на зрив протягом всього 90 днів”, відповідно до офіційного сайту P90X. Якщо ви хочете побудувати м’яз і насипувати або схуднути і тонкий, P90X має рутину для вас. Перш ніж почати цю інтенсивну тренувальну програму, важливо зрозуміти відмінності P90X Classic і P90X Lean.

Огляд

Упродовж перших восьми тижнів як Classic, так і Lean, програма має три тижні інтенсивного навчання, а потім один тиждень відновлення. Останні п’ять тижнів складаються з чотирьох тижнів інтенсивного навчання, а потім один останній тиждень відновлення. Як пояснюється веб-сайтом “Підніміть фітнес-бар”, програма P90X Classic “зосереджується на великій кількості вправ із опору для збільшення сили та кондиціонування”. Приділяючи особливу увагу підготовці сили, програма націлена на збільшення обсягу, збільшуючи м’язовий тонус. З іншого боку, програма P90X Lean “працює для покращення вашого кардіо, що є найкращим способом скоротити швидкість жиру в організмі”, відповідно до веб-сайту Raise the Bar Fitness. Тонка програма зосереджується на зниженні жиру в організмі, щоб зробити тіло нахиленим та тонізованим.

Хто це за

Завдяки своїй увазі силове тренування, програма P90X Classic ідеально підходить для чоловіків і жінок, які хочуть додати м’язовий тонус. Оскільки м’яз важить більше, ніж жир, ця програма може бути не ідеальною для людей, які хочуть побачити меншу кількість в масштабі. Проте, зосереджуючись на серцево-судинних вправах, “худа” програма – справа людям, які хочуть схуднути або тонізувати тіло, не додаючи занадто багато м’язів. Згідно з веб-сайтом Extreme Body Workout, “хоча обидва підходи є придатними для обох статей, ми зазвичай бачимо жінок, які використовують P90X Lean частіше”.

Верхні тренажери

У програмі P90X Classic ви будете виконувати тренування “Сундук і Назад” протягом перших, двох, трьох, дев’яти та перших тижнів. Протягом цих тижнів ви також завершите тренування “Плечі та озброєння”. Тренування рук трохи змінюються протягом п’яти, шести, семи, десяти та трьох тижнів. Протягом цих тижнів ви будете виконувати тренування “Сундук, Плечі та Трицепси” та тренування “Назад та біцепс”. У програмі P90X Lean Розтягування рук впродовж перших, двох, трьох, дев’ятих і перших тижнів – це тренування “Плечі та озброєння”, а п’ять, шість, сім, 10 і 12 тижнів використовують тренування “Сундук, Плечі та трицепси”.

Нижнє тілесне тренування

Тренування нижньої частини тіла залишається незмінним для P90X Classic та P90X Lean. Протягом кожного тижня програми, за винятком трьох тижнів відновлення, ви будете завершувати тренування “Ноги і назад”. Майже годину тривалість тренування відбувається один раз на тиждень, а також різноманітні вправи для ніг і підтягування вправ. Класична програма також має тренування “Plyometrics”, який ви будете виконувати щотижня, крім чотирьох, восьми та перших тижнів. Веб-сайт Daily Burn пояснює відео як “тренування стрибків”, що “покращує вашу здатність працювати швидше, стрибати вище , І маневрувати в різноспрямованих видах спорту “.

Серцево-судинні тренування

Програма Lean використовує серцево-судинні тренування частіше, ніж класична програма. Тренування “Cardio X” з’являється на кожному тижні 13-тижневої програми Lean. Відео доповнено тренуванням бойових мистецтв Kenpo X, яке також завершується кожні тижні. Хоча “Kenpo X” виконується щотижня класичної програми, тренування “Cardio X” ніколи не використовується.

Обидва тренувальні програми мають як відеоролики “Йога X”, так і “X-Stretch” принаймні один раз на тиждень. Під час тижнів відновлення ці відеозаписи закінчуються двічі. Для тренувань на животі в програмі Classic та Lean використовується 15-хвилинна тренування “Ab Ripper X”. За винятком тижнів одужання, ця брюз-тренування проводиться кілька разів на тиждень. Класична програма використовує 15-хвилинну тренування три дні на тиждень, а програма Lean використовує її лише двічі на тиждень. Проте програма Lean також використовує тренування “Core Synergistics” один раз на тиждень протягом усіх 13 тижнів. Класична програма використовує лише відео “Core Synergistics” під час тижнів відновлення.

Розтягування та абдомінальні тренування