Шкільні програми обіди та харчування

На третину харчових звичок дитини може впливати те, що вона їсть у школі, і тому важливо зрозуміти, що діти їдять, які поживні речовини вони одержують, і які програми існують, щоб допомогти їм виконати свої потреби в їжі. Міністерство сільського господарства США зобов’язане забезпечити здорові та живильні страви мільйонам дітей, які щорічно отримують шкільні обіди.

Важливість шкільних обідів

Адекватне харчування має важливе значення для розвитку дитини, і школи забезпечують велику частину споживання їжі з цієї дитини. Дитячі апетити та потреби у живильних речовинах залежать від стадії розвитку, а неадекватне харчування на будь-якому з цих етапів може негативно впливати на академічну продуктивність, поведінку та рівень енергії. Програми шкільного харчування та директори цих програм несуть відповідальність за благополуччя учня у цьому шкільному окрузі. Належне фінансування, адекватне постачання сировини та підтримка громади є найважливішим елементом у створенні програми достатньої кількості продуктів харчування, яка забезпечує міцне харчування в школі.

Федеральна програма обідньої школи

Щоб допомогти дітям відповідати їх потребам в їжі, Національна програма “Обідня школа” надає федеральну допомогу, яка поставляє кваліфіковані сім’ї з обмеженими цінами або безкоштовними стравами. Програма була розширена у 1998 році, включивши закусочні продукти в програми післядипломної освіти та збагачення. Шкільні органи можуть отримувати товари із зниженими витратами, і вони можуть отримувати грошові субсидії на участь у програмі. Мета програми полягає в тому, щоб дозволити кожному студенту отримати в школі поживну їжу. Шкільні страви повинні відповідати стандартам харчування, встановленим дієтичним рекомендаціям американців та федеральним вимогам. Харчування змінюється з урахуванням дитячих смаків, особливостей харчування та харчування в різних віках. Державам дозволяється надалі регулювати обмеження щодо видів продуктів, які можуть бути використані як частина харчування “Шкільна програма”, а в деяких штатах такі предмети, як безалкогольні напої, були вилучені. Продукти мінімального харчового продукту, визначені списком харчових продуктів, що надаються школам, не дозволяються під час їжі. Виконання цієї політики покладається на органи державної служби освіти.

Харчові вимоги до шкіл

Якісна якість харчування шкільних обідів встановлюється Дієтичними рекомендаціями американців та окремими рішеннями Міністерства сільського господарства США в інтересах харчування дітей. Дієтичні рекомендації американців складені спільними діями різних організацій, і він встановлює керівні принципи, на яких побудовані меню та харчування. Національні програми “Програми обідньої школи” включають шкільні шкільні обіди, в яких зазначаються продукти харчування та кількість, які подаються дітям, які беруть участь у шкільних обідів. Підкреслені пункти меню включають продукти, багаті білком, такі як м’ясо, птиця, риба, сир, яйця та бобові, овочі, фрукти, хліб або зерно. Підкреслюючи ці харчові групи, меню повинно забезпечувати дітям щонайменше одну третину поживних речовин, необхідних їм для сприяння здоровому росту. Як правило, вимоги включають одну порцію багатих білками їжі, дві порції овочів та / або фруктів, близько однієї порції хліба та однієї порції молока. Розміри порцій залежать від віку дитини. Конкретні факти та цінності харчування можна отримати, звернувшись до відділу харчування в школі.

Конкурентоспроможність продуктів харчування

Окрім стандартних шведських фуршетних ланчів, деякі школи дозволяють отримувати привілеї для обіду за межами кампуса та продавати конкурентні продукти на кампусі. Конкурентоспроможне харчування, визначене Міністерством сільського господарства США, – це будь-яка їжа, яка продається “окрім їжі, яку подають за допомогою федеральних програм харчування в школі”. Це може включати продукти харчування, що продаються з торгових автоматів, кафетерій a la carte ліній, закусочних та закупівельних заходів.

Контроль конкурентоспроможної їжі в школах

Конкурентоспроможні продукти не обов’язково відповідають принципам харчування та можуть знешкодити здорову дієту деяких дітей, оскільки вони не є частиною федеральної програми харчування в школі. Продукти харчування, офіційно продані в школі, такі як продукти, які продаються у школі, можуть контролюватися. Можна запровадити політику, що обмежує час продажу інших конкурентних продуктів, запобігаючи перекриттю проданих продовольчих товарів. Шкільна політика також може обмежувати типи продуктів, що продаються клубами, а привілеї за межами містечка можуть бути обмежені старшими школярами. Вибір покупки продуктів харчування в кінцевому підсумку потрапляє на дітей, які купують предмети, тому надання більш здорових, більш поживних збалансованих варіантів може дозволити розумніші покупки продуктів харчування.