Харчовий вміст червоного яма

Часто помиляюся за солодку картоплю, червоний ям використовує багато цілей. Ви можете з’їсти їх смаженим або включити їх у супи і запіканки, як ямс, увінчаний зефіром, який популярний на вечері на День подяки. Ви часто можете знайти червоний ям, також відомий як гранатовий ям, в продуктових магазинах і спеціалізованих ринках. Цей безжирний овоч має ряд живильних властивостей та містить клітковину.

Обслуговування одного середнього червоного яма – 130 грам або 4,5 унції – додає 130 калорій до вашого щоденного харчування. Якщо ви їсте червоний ям як частину їжі, подумайте, як подати це овоч, запечене без додавання масла, щоб зберегти калорії та жир низьким. Додайте частину м’ясного м’яса, наприклад, рибу або птицю, і зелений овоч, щоб зробити його збалансованою їжею. Поєднання червоного яму з м’ясом також може підсилити білок, тому що ви не будете споживати багато в одному червоному ям – кожна порція забезпечує 2 грами, трохи від 46 до 56 грамів, рекомендованих для щоденного споживання Інститутом медицини.

Червоні ями мають високу кількість вуглеводів, що містять 33 грами на порцію, або 25,3 відсотка 130 грамів, які ви повинні їсти щодня. Вуглеводи в червоних ямах служать джерелом палива, зберігаючи ваше тіло енергією протягом дня. Ви отримаєте 4 грами волокна на порцію червоного яму, і це поживна речовина покращує ваше здоров’я різними способами, а саме допомагає вам схуднути, змусивши вас відчувати себе повним, щоб захистити вас від діабету.

Смак ямових тенденцій до солодкості та 7 грамів цукру, які природно зустрічаються у червоних ямах, говорять з цим ароматом. Хоча 7 грамів доданого цукру поставить ваш ризик на здоров’я та вагу стоматології, природні цукру, такі як ті, що зустрічаються в ямсі, зазвичай не зашкодять вашему здоров’ю, як це передбачено Клівлендською клінікою. Для діабетиків ям – це розумний вибір, оскільки це може допомогти забезпечити солодкий смак, не пропонуючи такий сахар, який може підвищити рівень цукру в крові.

Ті, хто має проблеми зі зору або які піддаються ризику вікової макулярної дегенерації, повинні враховувати можливість вживання червоних яблук у раціон, оскільки кожна порція містить 440 відсотків щоденного рекомендованого прийому вітаміну А. Згідно з інформацією MedlinePlus.com, вітамін А відіграє значну роль Роль в очах здоров’я. Червоні ями є значним джерелом вітаміну С, а також 30 відсотків суми, яка вам потрібна кожен день, щоб посилити вашу імунну функцію. Ви також отримаєте 2% кальцію та заліза на порцію червоного яму.

Калорії та білки

Вуглеводи та волокна

Цукор у червоних ямах

Вітаміни та мінерали