Причини нудоти під час тренувань

Багато людей помилково вважають, що нудота під час фізичних вправ відбувається тільки для тих, хто не має форми. Незважаючи на те, що нудота може бути поширеною у випадках менш фізично пристосованих людей, це може також відбутися для тренованих спортсменів в умовах, коли спортсмен зневоднений, мав занадто багато або занадто мало їжі перед тренуванням або страждає від тривоги або більш серйозних захворювань .

Зневоднення

Зневоднення зазвичай викликає нудоту, відповідно до веб-сайту довідки про нудоту. Міністерство сільського господарства США підкреслює, що спортсмени повинні продовжувати живитися перед, під час та після тренувань. Крім того, тошнота Довідка пропонує випити щонайменше 2 склянки води протягом півгодини до тренування. Через півроку води слід пити принаймні кожні 15 хвилин під час тренування. Це допоможе вам утриматись у воді та уникнути нудоти.

Низький цукор в крові

Сніданок часто називають найважливішою їжею дня, тому що вона забезпечує вас енергією для решти вашої діяльності. Як повідомляє Military.com, не їсть сніданок і відпрацювання може призвести до запаморочення та нудоти, тому що в цей момент ви будете без їжі протягом 10-12 годин після сну, в результаті чого низький вміст цукру в крові. Подібні результати можуть виникнути, якщо пропустити обід або вечерю і вправи вдень чи ввечері.

Переїдання перед розробкою

Як важливо їсти перед тренуванням, також важливо не їсти занадто багато перед тренуванням. Якщо ви їсте їжу, почекайте щонайменше години, щоб випрацювати. Маючи велику їжу, близьку до тренування, може спричинити нудоту та блювоту. Уникайте споживання великої їжі перед інтенсивним тренуванням і дайте собі час переварити кожну їжу.

Тривога

Нервозність або тривога перед великою подією може сприяти нудоті під час тренування. Згідно з журналом “Ultra Cycling”, оскільки ви, як правило, не працюєте під величезним навантаженням, ваше тіло може реагувати на тривогу з нудотою. Їжте правильно, залишайте воду і використовуйте медитацію та правильне дихання, коли звертаєтеся до тривогою перед важливою подією або тренуванням.

Є також багато інших медичних причин, які можуть викликати нудоту під час тренування, які не пов’язані з фізичними вправами. Залежно від інших симптомів, нудота може бути ознакою різноманітних серйозних станів. За даними Familydoctor.org, нудота може з’явитися через перегрів, харчове отруєння, шлунковий грип, жовчні камені, печія, серйозні травми голови, кетоацидоз та багато іншого. Поговоріть зі своїм лікарем для належного діагнозу, якщо ваша нудота не впаде.

Інші причини