Морська командна дієта

Найбільш популярні дієти, які обіцяють швидку втрату ваги, порушують основний принцип здорового харчування – їдять різні живильні продукти харчування. Дитяча морська піхота, також відома як дієта Королівського морського комендату, – це дієта з примарністю. Це обмежує ваш споживання спеціальними продуктами та обіцяє щоденну втрату ваги від 1 до 2 фунтів. Порадьтеся до свого лікаря перед початком будь-якої дієти з втратою ваги

Що дієта вражає

Дитяча морська піхота – семиденна дієта, яка включає детальний план їжі, що їсти кожен день. Перший день планування дієти є найбільш обмеженим, обмежуючи споживання трьома яйцями на кожну страву загалом дев’ять яєць на день, на яких ви можете їсти варену, варену чи без масла. На другий день вам дозволяється з’їсти одне яйце або грейпфрут на сніданок, свіжий фруктовий салат на обід і стейк з помідорами, селерою і сиром на обід. Ваш сніданок залишається незмінним у всій дієті, а обід змінюється між свіжим фруктовим салатом, салатом з садом або рибою з помідорами та шпинатом. Вечеря зазвичай включає такий білок, як стейк, шинка чи ягняти, з салатом і помідорами. На четвертий день вам дозволяється з’їсти три яйця і один-два скибочки тостів на обід. Дієта не включає розміри порції, але пропонує вам бути “чутливими” з порціями.

Ближчий погляд на дієту

Дитяча морська піхота – низькокалорійна дієта з низьким вмістом калорій. Хоча порції не надаються протягом більшої частини плану дієти, це допомагає обмежити загальний споживання калорій і схуднути, суворо обмежуючи вибір продуктів харчування високобілковими продуктами та низькокалорійними фруктами та овочами. Наприклад, у перший день ваш загальний споживання калорій становить менше 700 калорій. Дуже низькокалорійні дієти на 800 калорій і менше не рекомендуються, якщо вони не під керівництвом лікаря. Яйцевидне харчування може не підходити для всіх. Яйця є джерелом холестерину, і якщо у вас високий рівень холестерину, то ви повинні з’їсти не більше чотирьох-шести яєць на тиждень, відповідно до клініки Клівленда. Дієта також суворо обмежує або виключає основні групи продуктів харчування, включаючи зерно та молочні продукти.

Втрата ваги

Прихильники дієти морської піхоти кажуть, що ви можете втратити до 14 фунтів на тиждень. Більшість медичних працівників рекомендують схуднути зі ставкою від 1 до 2 фунтів на тиждень. Зниження ваги занадто швидко, швидше за все, означає, що ви втрачаєте воду і м’язи, а не жир, що може залишити вас відчуттям втомленості та руйнуванням. Відповідно до FamilyDoctor.org, ви, швидше за все, повернете вагу, втрачену вами, якщо її втратите занадто швидко.

Здорова втрата ваги

Якщо ви хочете схуднути і тримати його, слідувати дієті з примарністю, як дієта морської піхоти, це не шлях. План дієтичного харчування для здорового схуднення повинен включати в себе різноманітні продукти харчування з усіх харчових груп, включаючи фрукти, овочі, цільні зерна, нежирні джерела білків, такі як риба та боби, а також молочно-жирне або нежильне молоко. Харчування різноманітних продуктів, багатих харчовими продуктами, сприяє доброму здоров’ю та запобігає дієті від нудьги.