Маринади з малими натріями

Маринади використовуються, щоб допомогти влити смак в їжу до готування їжі. Часто інгредієнти з високим вмістом натрію містять різноманітні ароматизатори. У наявності є готові маринади з маркою, що містять натрію мало чи ні. Мариниди з низьким вмістом натрію можуть бути зроблені з використанням загальнодоступних інгредієнтів у вашому власному домі.

Щоб допомогти додавати солодкість до маринадів без натрію, вибирайте такі інгредієнти, як мед, цукор, апельсиновий сік та імбир. Всі містять менше 14 мг на чашку. Сонливість може бути різною залежно від ваших індивідуальних смакових уподобань та дієтичних вимог.

Не можна використовувати тільки імбир для додавання солодощі до маринадів, він також забезпечує тонкий нагрів, який не помічається негайно. Імбир не містить натрію і може допомогти забезпечити гострий аромат, який не пересихає. Інші варіанти спецій включають васабі та хрін. Обидва вимагають лише невеликої кількості, щоб додавати значну кількість пряної тепла до маринадів. За столову ложку вони містять менше 50 мг натрію. Спеції, такі як порошок чилі, кайен та чорний перець, також можуть бути додані до цитрусових соків або масел, щоб збільшити кількість тепла без додавання натрію або калорій.

Оцет може бути використаний для забезпечення тонучого смаку в маринадах. Є багато різновидів, включаючи бальзамік, сидр, червоне вино та дистильовані. Кожен з них повинен використовуватися у помірному режимі, щоб уникнути посилення природного аромату їжі, що маринується. І бальзамічний, і червоний винний оцет забезпечують тонку солодкість. У дистильованих, сидрових та червоних винах всі містять менше 20 мг натрію на чашку, а бальзамік містить трохи більше, приблизно, на 59 мг натрію на чашку.

При виготовленні маринадів з низьким вмістом натрію важливо уникати додавання солей та солей на основі продуктів. Одна ч. Л. Солі містить 2300 мг натрію. Це єдине, що відповідає рекомендованій добовій ліміт споживання солі 2300 мг. Іншим компонентам з високим вмістом натрію, які потрібно уникати, включають соєвий соус, соус теріякі, соус Вустершир, стейк соус і соуси на основі томатів, включаючи сальса. Соєвий соус містить приблизно 1000 мг на столову ложку. Хоча соєвий соєвий солі з низьким вмістом натрію є, його також слід уникати через високий вміст натрію. Вона містить приблизно 530 мг натрію на столову ложку. Замінники солі доступні, але ви повинні уникати їх використання без дозволу лікаря. Вони містять велику кількість калію, які слід уникати тим, хто страждає на серце або нирки.

Солодкий

Пряний

Тангей

Уникати