Msg та сир Пармезан

Пармезан – особливий сорт сиру, спочатку виготовлений у певних регіонах Італії. Хоча американські виробники також виробляють сир Пармезан, цей процес не кваліфікує цей сир для італійських стандартів сертифікації. Сир Пармезан містить глутамат, амінокислоту, знайдену в більшості джерел білка. У процесі виробництва сиру глютамат Пармезану утворює хімічний зв’язок з натрієм та водою в сирі. Кінцевий продукт є природною формою глутамату натрію або MSG.

Глутамат

Амінокислота, глутамат, забезпечує один з будівельних блоків білка. Глутамат необхідний для функцій мозку, і це впливає на обмін речовин. У сиром Пармезан глутамат впливає на смак, забезпечуючи смак, який харчові вчені описують як умамі, п’ятий смак. Згідно з Міжнародним фондом ради харчової інформації, на ваш смак цей смак смачний або м’ясний. Оскільки Пармезан є джерелом білка, він містить кілька незамінних амінокислот. Кількість глютамінової кислоти – це найбільший по обсягу всіх амінокислот у пармезанському сирі. 1 унція Згідно з даними Департаменту сільського господарства США, містить 2,5 г глютаминової кислоти.

Особливості MSG

MSG у пармезанському сирі є природним хімічним речовиною, таким як MSG, яке ваше тіло робить після того, як потрібні будівельні блоки, необхідні для його виготовлення. Ваше тіло не може розрізняти природні MSG та комерційну продукцію MSG. За даними Міжнародної ради з питань продовольчої інформації, магнію в пармезанському сирі становить приблизно 12% натрію за обсягом. У порівнянні з натрієм в сольсикаре, це дорівнює 640 мг натрію на 1 ч.л. MSG у порівнянні з 2300 мг на 1 ч. Л. Солі

Зміст MSM для пармезану

Коли ви споживаєте 2 столові ложки. Порція сиру пармезан, загальна кількість мікроорганізму, що містяться в ній, становить 0,05 г, за даними Міжнародної ради з питань харчової інформації. Для порівняння, грудне молоко має 0,18 г. Природний МГГ, знайдене в сиром Пармезан, також існує на таких рослинах, як томати і гриби. Чашка томатного соку – 0,83 г, гриби – 0,09 г на 1/4 склянки.

Міркування

У США Управління з контролю за харчовими продуктами та лікарськими засобами включило MSG у свій список речовин, які вважаються безпечними для споживання людьми в 1980 році. Загальноприйнята Безпека чи ГРА база даних FDA не розрізняє природну та комерційну продукцію MSG. Алергія на MSG зустрічається рідко, хоча деякі популяції повідомляють про побічні реакції на комерційно продуковану МГГ. Спочатку видобутий з водоростей, деякі форми MSG проходять процес бродіння, який перетворює буряковий цукор, крохмаль та кукурудзу для одержання магнію. Чутливість до основних продуктів, що використовуються у виробництві MSG, швидше за все, є основною причиною незначних побічних ефектів MSG.