Якості, які потребує черлідінг-капітан

Створення команди черлідінгу – це гордий успіх, але стати прихильником капіталу – це можливість, яку можна було провести протягом усього життя. Набагато більше очікується від вас, коли ви вибрали бути капітаном уболівальника. Кожен зроблений вами рух буде спостерігатися та обговорюватися, тому ви повинні втілювати певні характеристики та якості, які роблять вас ефективним лідером та гарною моделлю.

Як виклик капітана, ви керуєте своєю командою, щоб навчитися і виконувати настрій. Щоб бути ефективним лідером, ви повинні навчати інших, не кажучи босими чи грубими. Ви також повинні бути сильними фахівцями, які приймають рішення, тому що ви керуєте вибором вболівальників і вирішуєте, де ваша команда буде в майбутньому. Як виклик капітана, ви також несете відповідальність за підтримання миру між вашими хлопцями-вболівальниками. Будьте обережні, щоб не показати фаворитизм. Ви абсолютно не можете співати про інших студентів, особливо тих, хто знаходиться у вашому загоні.

Капітан підлітка повинен показати позитивне ставлення, а це означає, що ви шукаєте доброго в будь-якій ситуації та заохочуйте своїх друзів-вболівальників робити те ж саме. Ви повинні зберігати усмішку на своєму обличчі та знайти хороші слова, щоб сказати оточуючим. Ще однією важливою частиною позитивного ставлення є побудова вашої спортсменки, постійно заохочуючи їх. Даючи конструктивну критику, переконайтеся, що ви починаєте, сказавши щось позитивне.

Грубі та неприйнятна мова неприйнятна капітана ура. Говоріть до своїх вчителів та тренерів шанобливим способом і подайте себе шанобливо, одягаючи одяг, яка дотримується правил дрес-коду вашої школи. Шукайте способів допомагати іншим у вашій команді та поза її межами.

Співавтори несуть відповідальність за те, щоб інші школи були в захваті від майбутніх ігор та підтримки підтримки спортивних команд. Як виклик капітана, ваша робота полягає в тому, щоб створити цей шкільний дух у ваших друзів-вболівальників, щоб вони могли його передавати іншим. Подумайте про те, щоб розпочати кожну практику зі своєю шкільною піснею чи підбадьорити, щоб всі настрій працювали для школи. Заохочуйте вболівальників одягати свій форменний або шкільний колір в ігрові дні та запитуйте інших учнів. Завжди опитуйте, як засвоїти гордість у вашій школі, незалежно від того, чи перебуваєте ви в кампусі чи ні.

Лідерство

Позитивне ставлення

Відповідне поведінка

Дух школи