Переваги молока для шкіри

Молоко багате поживними речовинами та вітамінами, і протягом століть він був сприятливим інгредієнтом у догляді за шкірою. Фактично, Клеопатра, легендарна королева Єгипту та модна плита, як відомо, приймала молочні ванни як засіб, щоб зберегти шкіру еластичною, гладкою та радіаційною. Економний фермент не втратив пари в світі краси з того часу і зазвичай використовується за його різні переваги для шкіри.

Молоко містить молочну кислоту, альфа-оксикислоту, яка м’яко відкачує мертві клітини шкіри, а також сприяє відновленню клітин. У своїй книзі “Інструкція для догляду за шкірою”, автор та виробник шкіри Лінда Уокер каже, що ці відшарування властивості ідеально підходять для зменшення зморшок, пігментації та зміни кольору.

У словнику “Milady’s Skin Care and Cosmetic Ingredients Dictionary” Наталія Міхалун та Варніна Міхалун відзначають, що молочна кислота, отримана в молоці, також ефективно зволожує шкіру, збільшуючи її здатність утримувати воду. Вони також зазначають, що молоко багате амінокислотами, що підвищує водяну затримку і вологу шкіри і дозволяє глибше проникати в шкіру.

Комплекти також можуть мати користь від багатих антиоксидантами властивостей молока, оскільки антиоксиданти віднесені до боротьби з вільними радикалами та екологічними токсинами. “Skin Inc.” У жовтні 2012 року стаття з антиоксидантів в області догляду за шкірою говорить, що засоби для боротьби з старінням часто використовують антиоксидантні властивості молока, оскільки вони також можуть допомогти покращити функцію та еластичність клітин та підвищити продуктивність колагену в шкірі.

Якщо ви чутливі до продуктів лактози, не використовуйте продукти, наповнені молоком, оскільки вони можуть призвести до алергічних реакцій або подразнення. Застосовуючи продукти з молочною кислотою, обов’язково застосовуйте сильний SPF перед висвітленням сонця, оскільки AHA може збільшити чутливість до сонця.

Відмінний ексфоліатор

Вологість

Потужний захисник

Попередження