Омега-3 доповнює побічні ефекти

Ефіри ефіру омега-3-кислоти існують у рибі, горіхах та рослинних оліях. ДГК, також відома як докозагексаєнова кислота, а також EPA або еікозапентаенова кислота, складають компоненти жирної кислоти з добавок до риб’ячого жиру, які є загальним джерелом для масел омега-3. Масел Омега-3 терапевтично може допомогти знизити тригліцериди, запобігати інсульту, лікувати астму, муковісцидоз, депресію та шизофренію, а також допомогти зменшити бляшки в артеріях, знижуючи ризик серцевого нападу, повідомляє MayoClinic.com. Хоча лікарі часто рекомендують омега-3 масла людям, які страждають на високий рівень холестерину, вони можуть викликати деякі побічні ефекти.

Етіологія болю в спині, пов’язана з маслами омега-3, невідома. Це може виникнути і може тривати кілька днів. Проте, як і раніше використовувати масла омега-3, біль у спині зазвичай зникає. Якщо біль не зникає, зателефонуйте своєму лікарю. Біль у спині може означати проблему здоров’я, таку як інфекція нирок.

Отримання омега-3 нафтових добавок може спочатку викликати головні болі, але вони повинні зменшуватися при подальшому використанні. Головні болі класифікуються як несерйозні побічні ефекти, якщо вони не відчувають себе серйозними або зберігаються, у такому разі слід проконсультуватися з лікарем.

М’язова болі часто зустрічаються як поширений побічний ефект на масла омега-3. Ви можете відчути, як у вас грип, і ваше тіло може загалом погіршуватись у всьому. Цей м’язовий біль повинен бути недовговічним, закінчившись через пару днів.

Ви можете спостерігати задирання, що супроводжується рибним смаком у роті, як поширений побічний ефект на масла омеги-3. Захаращення може стати дратівливим, якщо він продовжуватиметься. Зателефонуйте своєму лікарю за порадами щодо лікування.

Невисока температура менш ніж 101 градус F може виникнути як поширений побічний ефект омега-3 нафтових добавок. Лихоманка повинна закінчуватися в перші пару днів, коли ваше тіло пристосовується до доповнення. Точна етіологія лихоманки невідома, але відбувається з риб’ячим маслом.

Біль у спині

Головні болі

М’язові болі

Бурчання

Лихоманка