Користь від лізину

Лізин є типом амінокислот, яке ваше тіло потребує для підтримки належного зростання та виробництва енергії. На жаль, ваше тіло не може самостійно генерувати лізин. Замість цього вам потрібно споживати багаті лізином продукти, такі як м’ясо, риба або горіхи, або добавки, щоб забезпечити, щоб ваше тіло отримувало достатньо лізину кожен день. Лізинові добавки також призначаються для отримання лікувальних переваг у деяких людей. Перш ніж використовувати лізинові добавки, поговоріть зі своїм медичним провайдером.

Медичні фахівці з медичним центром Університету Меріленда повідомляють, що регулярне лікування лізаміновими добавками може допомогти запобігти виникненню простудних висипів у людей з пероральним герпесом, вірусною інфекцією. Крім того, це доповнення може зменшити частоту спалахів генітального герпесу, захворювання, що передаються статевим шляхом. У таких випадках добавки лізину можуть зменшити появу болючих, запалених шкірних уражень через геніталію. Проте додаткові дослідження необхідні для подальшого вивчення ефекту лізинових добавок на спалахи герпесу.

Лізин допомагає вашему організму легко вбирати кальцій і зменшує кількість кальцію, що виділяється з організму в сечі. Ваше тіло використовує кальцій у різноманітних процесах, включаючи розвиток кісток. Додавання добавки до лізину до вашої дієти може допомогти обмежити втрату кісткової тканини, що може допомогти запобігти або лікувати остеопороз, дегенеративну хворобу кісток, що характеризується прогресуючою втратою кісток і зменшенням щільності кісткової тканини. У травні 2001 року в журналі “Біомедицина та фармакотерапія” повідомляється, що лізин також впливає на рівень оксиду азоту та синтез колагену, обидва з яких безпосередньо впливають на стан здоров’я кісток.

Лікування лізиновою добавкою може допомогти зменшити або лікувати симптоми, пов’язані з паралічем Белла – лицевою нервовою хворобою. Вірус простого герпесу є найпоширенішою причиною паралічу Белла. Лізин може допомогти знизити активність вірусу, що може зменшити симптоми паралічу Белла при слабкості обличчя, падіння або паралічу, однак додаткові дослідження, які вивчають цю потенційну користь лізинових добавок, все ще потрібні.

Збільшення споживання лізину може сприяти підвищенню спортивної ефективності. Амінокислоти, такі як лізин, є будівельними блоками білків. У поєднанні з іншими амінокислотами у вашому тілі лізин може допомогти зберегти м’яку масу тіла та здоровий ріст і розвиток. Більш остаточні клінічні дослідження необхідні для подальшої оцінки лікарських застосувань лізинових добавок.

Запобігання спалаху гострого болю і генитального герпесу

Збільшення абсорбції кальцію

Лікування паралічів Белла

Альтлетичне удосконалення