Безрецептурні зволожуючі засоби для заспокоєння обличчя після мікродермабразії

Мікродермабразія – це косметична процедура, яка мінімізує ефекти сонячного ураження та старіння – такі як тонкі, лінії, зморшки та тупості – без хірургічного втручання або жорстких хімікатів. Після процедури ваша шкіра може виглядати рожевою, червоною або злегка опухлими. Ця реакція, як правило, зникає протягом дня, але при застосуванні безрецептурний зволожувач може прискорити процес. Шукайте зволожувачі, що містять заспокійливі інгредієнти, щоб заспокоїти і живити шкіру.

Алое Віра

Алое-вера знаходиться в колючих зелених листя алое рослини, і його називають сонечкою та зменшувальністю почервоніння протягом століть. Алое вера містить протизапальні властивості, які можуть зменшити біль і стимулювати ріст шкіри та ремонту, повідомляє Медичний центр Університету Меріленда. Найчастіше використовується для сонячних опіків, алое віра також допоможе зменшити почервоніння, викликане мікродермабразією. При покупках шукайте продукти, які містять високу концентрацію алое вера, щоб забезпечити більшу перевагу, що зменшує покращення.

Колоїдна вівсянка

Колоїдна вівсянка – звичайні овес, які були дуже тонкими – заспокоює і захищає пошкоджену шкіру. Він також забезпечує сполуки, що підвищують шкіру, такі як білки, ліпіди, вітаміни та антиоксиданти. Вівсяна каша отримала схвалення Управлінням у справах їжі та лікарських засобів як очищаючий засіб, зволожуючий засіб і заспокійливий та захисний протизапальний засіб відповідно до статті, опублікованої в “Журналі лікарських препаратів у дерматології”. Для застосування після лікування мікродермабразією колоїдне вівсянка Надає протизапальні властивості для заспокоєння та роздратування шкіри і зменшує набряк.

Ромашка

Ромашка, маленька ромашка, подібна до квітки, може бути найвідомішою за її здатність заспокоїти тривогу, зменшити стрес і допомогти ін’єкційним сечовипускам отримати деякий закритий око. Не дивно, що він також заспокоює і заспокоює роздратовану шкіру. Масло з рослини ромашки зменшує набряк і подразнення, що часто спричиняється мікродермабразією. Крім того, запах ромашки має розслабляючий ефект. Вдихайте в аромат при застосуванні кремів, що містять ромашку, для миттєвого відпочинку після процедури нервового стеження.

Feverfew

Feverfew, інша рослина, яка має рожевий квітка, забезпечує багаторазові використання як лікарська трава. Однак він також може містити шкіру заспокійливі здібності. В дослідженні, опублікованому в листі 2008 року “Архіви для дерматологічних досліджень”, дослідники виявили, що feverfew може захистити вашу шкіру від запалення, засмаги та передчасного старіння. З протизапальними властивостями, лихоманка заспокоює і заспокоює шкіру після дратівливого лікування мікродермабразії. Це також може зменшити набряк.

Уникайте барвників, парфумерії та кислот

Після лікування мікродермабразією ваша шкіра буде чутливою протягом принаймні декількох днів. Уникайте зволожувачів, що містять барвники, ароматизатори та кислоти, які можуть дратувати чутливу шкіру, доки ваша шкіра повністю не зцілить від процедури. Замість цього дотримуйтесь зволожуючих засобів, спеціально позначених для “чутливої ​​шкіри”, щоб ви знали, що вони не містять суворих подразників.